רשתות הצללה איכותיות

רשת צל הינה פתרון מוצלח במיוחד, חסכוני, יעיל ופשוט. רשת הצללה מספקת הגנה מקרני השמש המזיקות, הורדת הטמפרטורה במשטח המוצל בימים חמים והקניית תחושה נעימה מתחת לרשת הצל כל השנה.

מתחם המכוסה ברשת צל הינו מואר כי אין חסימה מוחלטת של קרני האור, ובכך יתרונו לקיץ וגם לחורף. – רשת הצל מסננת את קרני השמש ובכך מפחיתה באופן משמעותי את הפגיעה המזיקה של הקרניים. – הרשת מאפשרת לאוויר החם לעלות כלפי מעלה וכן מאפשרת מעבר חפשי של אויר. בכך מאפשרת אוורור של השטח. – הרשת יכולה לכסות שטחים נרחבים ללא צורך בקונסטרוקציות מסורבלות. – כיסוי ברשת צל יוצר מתחם מוגדר ופרטי ובכך מבדיל אותו מהסביבה. כמו, מגרשי המשחקים. – יתרונות נוספים משניים, של רשת הצל הם הגנה ממפגעים שונים, כגון לכלוך של עצים והגנה בפני רוחות חזקות במקרים מסוימים. – רשת הצל משמשת לכיסוי במגוון רחב של שימושים – רשתות לאירועים, למקומות ציבוריים כגון מוסדות חינוך, פארקים, גני שעשועים בתים פרטיים וגם למבני תעשייה וחקלאות.

ניתן לקפל ולאחסן את הרשת בעונת החורף עד לעונת השמש הבאה.

לחברת קרן אור ניסיון עשיר ומגוון גם ברשתות צל סטנדרטיות וגם ברשתות צל מיוחדות מאוד על פי דרישות האדריכל, או הדרישות הספציפיות של הלקוח, תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים, גדלים מדויקים ועיצוביים כראות עיני הלקוח.

בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה השימוש ברשתות הצללה בבתי ספר, גני ילדים, מגרשי ספורט, מוסדות חינוך ופארקים ציבוריים, וזאת בשל המודעות הגדולה והולכת לנזקי השמש, בד בבד עם העליה ברמת החיים.
הרי לא ניתן כמעט ליהנות בגן משחקים בצהריים בקיץ ללא הצללה והאוירה הנעימה והמאווררת שיוצרת הרשת. חשיבות הרשת גדולה במיוחד כאשר מדובר בילדים שהרגישות שלהם לשמש גדולה במיוחד.
מקום נוסף בו אנו חשופים במיוחד לקרני השמש ונדרשים להקפיד על ההגנה מפני קרניים אלו הן בריכות שחייה. ולכן יותר ויותר בריכות פורשות רשתות הצללה מעל כל הבריכה או על חלקים ממנה.

רשת צל ביתית מאפשרת להצל אזורים נרחבים, ללא צורך באישורי עיריה. הרשת מספקת אוירה נעימה ומאווררת גם בימים הלוהטים ומאפשרת שימוש בגן או במרפסת גם בשעות הצהריים, שימוש שלא היה אפשרי ללא הגנת הרשת.

יתרון נוסף של הרשת הוא ביכולתה להגדיר ולתחום מקומות בגינה, לדוגמא פינת "זולה". פרישת רשת מעל שולחן, אשר מסביבו כסאות, יוצרת אווירה אינטימית ונעימה המוגנת מהשמש וגם מהרוח ומבדילה את הפינה משאר הגינה.

יתרון נוסף של רשת צל הוא החסכון באנרגיה שהיא מספקת. ניסיון רב ומחקרים הוכיחו שפרישת רשת צל מעל גגות ומרפסות חוסכת משמעותית את האנרגיה שעלינו להשקיע בקירור החדר. הרשתות מגיעות במגון גוונים ובצפיפות משתנה על פי רמת הצל הנדרש כפי שמפורט בהמשך.

שימוש נפוץ נוסף של רשת צל הוא בהצללת גידולים חקלאיים. הרשת מאפשרת ויסות של עוצמת הקרינה ומגינה על הגידולים הן בפני השמש והן בפני רוחות, ברד, מזיקים ועוד.

בתעשייה משתמשים ברשתות הצללה במקומות, בהם מעוניינים לקרות מוצרים הרגישים לקרני השמש הישירות, ואין למפעל יכולת לאחסן את אותם המוצרים במבנה עם גג קבוע.

צור קשר

דילוג לתוכן