קירוי חניה לרכב

נמאס לכם להיכנס לרכב ולהרגיש שנכנסתם בעצם לטבון לוהט? נמאס לכם לקום בבוקר ולגלות שהרכב שלכם שוב מכוסה בלשלשת ציפורים ופירות דביקים שנשרו מעץ סמוך? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין קירוי חניה לרכב, להעמיד אותו במקומו ומאותו הרגע כל חוויית השימוש שלכם ברכב, במיוחד בימי הקיץ החמים, תשתנה לנצח. מה זה קירוי חניה? מאילו חומרים הוא עשוי? כמה עולה קירוי כזה? כל התשובות לכל השאלות, בשורות הבאות.

דברו איתנו

0532707344phone
במיילpencil  

מה זה קירוי חניה לרכב ולמה זה טוב?

בדיוק כפי שזה נשמע, קירוי חניה הוא מתקן שניתן לדמות אותו לפרגולה או לסוכך ותחתיו יש להחנות את הרכב על מנת להגן עליו משלל מפגעים ובראשם קרינת שמש ישירה ולשלשת ציפורים. ובכל זאת, הערך החשוב ביותר שמספק קירוי כזה הוא אותה הגנה מפני קרינת  השמש שבימי הקיץ החמים יכולה לחמם את החלל הפנימי של הרכב עד ליותר מ-60 מעלות צלזיוס. טמפרטורות אלה גורמות לפגיעה במכלולי הרכב הפנימיים, לפירוק חומרים רעילים ממכלולי הפלסטיק ופיזורם בחלל הרכב וכמובן לטמפרטורה גבוהה במיוחד שהמזגן יזדקק לדקות ארוכות בכדי למתן אותה ולמזג את האוויר בתוך הרכב לרמה סבירה ונעימה. קירוי לרכב הוא פתרון פשוט מאוד שדואג לשמור על הרכב שלכם מוגן ולאורך זמן, מעבר לאווירה הטובה יותר בתוך הרכב כבר מהרגע שנכנסים אליו, גם יחסוך לכם לא מעט כסף בעלויות הדלק בגין הדלקת מזגן הרכב.

ממה עשוי קירוי לרכב וכמה זה עולה?

קירוי לרכב יכול להיות עשוי ממספר סוגים של חומרים, לרבות עץ, אבן, פולימר, אלומיניום או בד. יחד עם זאת, הקירוי הטוב לרכב יהיה מבוסס על קונסטרוקציה חזקה ויציבה ועל משטחי קירוי קשיחים, וזאת על מנת להבטיח את יציבות הקירוי לאורך כל השנה, גם מול רוחות חזקות במיוחד. בחירת החומר ממנו עשוי הקירוי יכולה להשפיע ישירות על המחיר, אך חשוב לקחת בחשבון גם שיקולים של עיצוב ואסתטיקה וגם שיקולים של בטיחות ויציבות מבנית. לבסוף, בבחירת קירוי חניה מחיר הקירוי צריך לכלול גם את הקירוי עצמו וגם את עבודת ההתקנה וההקמה. על בסיס זה תוכלו לבצע השוואת מחירים בין דגמים ובין ספקים, ולבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר ביחס לתקציב העומד לרשותכם.

באתר האינטרנט של קרן אור הצללות תוכלו למצוא מגוון דגמים של קירוי חניה לרכב, וכן תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 053-2707344 על מנת לקבל תשובות לכל שאלה שמטרידה אתכם בנושא.

צור קשר

דילוג לתוכן