הצללה למרפסת – מחיר הוא לא הגורם היחיד שחשוב!

האמת היא, כי בכל הנוגע לשמש הישראלית, אנחנו די סובלים מאמביוולנטיות – מצד אחד, אנחנו אוהבים שמש, וכמה שיותר. בכל שנה אנחנו משזפים את עצמנו בחוף הים, כי שחום – זה יפה. מצד שני, לאור עליית המודעות לנזקי קרני השמש לעור, כמו גם ההיכרות עם הנזקים שאותן קרניים יוצרות לריהוט ולציוד הנשארים חשופים אליו, אנחנו מנסים להגן וליצור צל יעיל ככל האפשר, בגינה, בחצר וגם במרפסת הדירה שלנו, גם כאשר היא ממוקמת בבניין דירות רגיל. כאשר מדברים על הצללה למרפסת, מחיר הינו נגזרת של מספר גורמים חשובים, אשר בלעדיהם, לא נוכל לערוך השוואה יעילה בין פתרונות הצללה שונים. אבל, למרות זאת, יתכן, שלפעמים אפילו פתרונות הצללה זולים למרפסת יכולים להוות פתרונות הצללה למרפסת שיעילים יותר מפתרונות יקרים, בכל הנוגע למתן הצללה למרפסת.

הצללה למרפסת – מחיר וקריטריונים נוספים לבחירה

מלכתחילה, פתרונות הצללה למרפסת אמורים לענות על צורך כלשהו, שהוא, במקרה שלנו – הצללת המרפסת והגנה על הנמצאים בה (אנשים וציוד) מפני קרני החמה. נוסף לפונקציונאליות, פתרונות הצללה למרפסת כוללים טווח פתרונות וחומרי גלם רחב, כך שכאשר מדברים על פתרונות הצללה למרפסת, מחיר משתנה מאד בין סוג פתרון אחד לחברו, בין גישת הצללה / קירוי אחת לשנייה. לאחר שהבנו זאת, יהיה לנו קל יותר להבין, כי פתרון הצללה שכולל רשתות צל, יתומחר באופן שונה למדי מפתרונות הצללה המבוססים על סוככים, פרגולות ואמצעי הצללה אחרים. כך, גם תתי הפתרונות שנמצאים בכל קטגוריה (למשל, סוככים קבועים מול סוככים מתקפלים, סוככים חשמליים מול סוככים שאינם כאלה וכן הלאה).

כיצד בוחרים את פתרון ההצללה המתאים למרפסת שלכם?

לכל מרפסת נתונים ספציפיים משלה. כך גם יתכן, כי הציפייה והדרישות שלכם מפתרון ההצללה שונים לגמרי מאלה של אדם אחר. לכן, ניתן לומר, כי, במידה רבה, אין פתרון אחד שיתאים לכולם, וכל מקרה נדון לגופו, רצוי מול בעלי מקצוע המתמחים בתכנון ובייצור פתרונות הצללה למרפסת.

לנו, בחברת קרן אור הצללות בע"מ, מבחר מגוון של פתרונות הצללה למרפסות, כך שנוכל "לתפור", יחד איתכם את הפתרון המתאים ביותר ספציפית למרפסת שלכם, פתרון שיאפשר לכם לעשות שימוש במרפסת שלכם בכל ימות השנה, ללא חשש מקרני השמש המזיקות!

צור קשר

דילוג לתוכן