הפרגולה היא פיתרון מדהים לקירוי מפני גשם ושמש והגנה מסביב לרכב. חברתנו יכולה לספק פרגולות חניה מסוגים שונים כגון: אלומיניום, ברזל, עץ וכדומה. ניתן להתקין פרגולות חניה לרכב בכל מידה ובכל צבע והוספת אלמנטים שונים ליופייה של פרגולות חניה לרכב .

בזכות היותן קלות להתקנה ולתפעול, פרגולות האלומיניום של סוככי השרון מתאימות לכל מתחם, בין אם מדובר על בתים פרטיים, בתי קפה, מסעדות או בתי עסק. פרגולות האלומיניום הן מסוג אל-חלד, שאינו מחליד כאשר הוא נרטב, הן מבודדות מפני חום, קור ואטומות למים ולרוח.

מסיבה זו הן מחזיקות מעמד זמן ארוך יותר מפרגולות מחומרים אחרים, וכל זאת תוך כדי כך שהן שומרות על המראה שלהן יפה ושלם, מפני שאינן ניזוקות בדומה לפרגולות מחומרים אחרים.

קיימים עוד סוגי סוככים מתקפלים המאפשרים שליטה שלכם על הצל או על מידת ההגנה מגשם שתקבלו (או שיקבלו הלקוחות שלכם). אחד הסוככים המתקפלים המוכרים ביותר הוא סוכך המרקיזה המעוגל. גם סוכך זה מורכב משלד שעליו פרוש בד, והוא מופיע בצורת רבע מעגל. סוכך זה נפוץ בעסקים רבים מסיבות דומות לאלו שבעטיין סוככי הזרועות הם כה פופולריים. במגזר הפרטי נפוץ השימוש בסוככי מרקיזה כדרך נוחה ליצירת מרפסות סגורות, תוך שימוש ביכולת ליצור סוככים המותאמים לגודל המרפסת ולצרכים של כל לקוח.

בנוסף, תוכלו לבחור דווקא בסוככי מסילות וכבלים, סוככים הידועים במראה האסתטי והנקי שלהם תוך שימוש בבדים מהטיב המובחר ביותר. שני סוגי סוככים אלו ידועים במיוחד בחוזקם ובעמידותם, בעיקר כנגד חדירת מים, רוחות וחסינות נגד אש. סוג נוסף של סוככים מתקפלים הם סוככי חלון, אותם ניתן לקבוע בשלל זוויות מעל חלונות ויכולים להוות תחליף מעוצב, יפה וחדשני לווילונות או לתריסים.

טווח המחירים לפרגולות הוא רחב ותלוי בחומרים הנבחרים לבנייתן. מחירי פרגולות הם עניין שמשתנה בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח. מחירי פרגולות מעץ הם זולים יותר לעומת מחירי פרגולות מאלומיניום, למשל, אך יש לקחת בחשבון גם את עלויות האחזקה השוטפת שהן חלק בלתי נפרד מהעלות הסופית. התקנת פרגולה כחוק – מהיר היום יותר מתמיד! חשוב לדעת שתהליך בניית פרגולה דורש פניה לרשות המקומית/ לעירייה לצורך קבלת היתר לבנייה. עד לא מזמן ההליך היה ארוך ומתיש והוצאת אישור שכזה ארכה חודשים רבים ואף שנה. מאוגוסט 2014 קבעה ועדת התכנון והבנייה של משרד הפנים חקיקה, שמטרתה להקל על קבלת ההיתר ולקצר את זמן ההמתנה. כיום קל יותר מתמיד להתקין פרגולה כחוק.

הרפורמה החדשה, הנקראת "רפורמת הפרגולות", מאפשרת קבלת פטור מהיתר בנייה לעבודות זעירות, המשמעות של זה היא, שהתהליך לקבלת אישור בנייה לבניית פרגולה הוא כעת קל ומהיר מול הרשויות. כלומר, כעת זה קל ומהיר יותר מתמיד לקבל היתר להתקנת הפרגולות.

שעות הפעילות:

8:00 – 17:00
8:00 – 17:00
8:00 – 17:00
8:00 – 17:00
8:00 – 17:00
8:00 – 14:00
סגור
ראשון
שני
שלישי
רביעי
חמישי
שישי
שבת 

יצירת קשר:

הוראות הגעה:

kerenor-p  |  ©  זכויות שמורות

נוב נהל –  שירותי קידום ובניית אתרים Nov nael 

WhatsApp chat