פרגולות עץ מעוצבות

אם אתם רוצים להתקין בגינה או במרפסת שלכם פרגולת עץ, אבל מחפשים משהו קצת יותר יצירתי ויותר מזמין, יש לכם את האפשרות להיכנס לעולם של פרגולות עץ מעוצבות, שבו אתם מחליטים איך תיראה הפרגולה שלכם, או שאתם משאירים את המשימה לאנשי מקצוע שמעצבים אותה עבורכם אך בסטנדרטים גבוהים של עיצוב, הרבה מעבר לנורמה. מה זה בדיוק אומר ואילו אפשרויות עיצוב קיימות? על כך בשורות הבאות.

פרגולה מעוצבת – מה זה בעצם אומר?

אם טרם יצא לכם לראות פרגולת עץ מעוצבת או שאינכם עוסקים במקצוע העץ, כנראה שגם לשמע המונח פרגולות עץ מעוצבות, אתם תתקשו לדמיין משהו ששונה בצורה מהותית מפרגולת העץ המסורתית שאותה אפשר למצוא כמעט בכל בית פרטי בישראל. יחד עם זאת, מרגע שקיבלתם החלטה שאתם רוצים משהו אחר, עולם שלם של פרגולות מעוצבות נפתח בפניכם. פרגולות מעוצבות אלה מתבססות כמובן על הקונסטרוקציה הגנרית של קורות עץ המעניקות לפרגולה את התצורה הבסיסית שלה, אך מכאן הכל נראה שונה – תגליפי עץ, פאנלים של עץ, שילובי דלפקים, מרקמים מיוחדים, קירוי מיוחד, מתיחת קורות בשלל תצורות ואפילו פסלי עץ המוטמעים בתוך הפרגולה – כל אלה הן אפשרויות עיצוב שיכולות להעניק לפרגולה שלכם נופך יוצא דופן שיהפוך את השהייה בצילה להרבה יותר נעימה ומרשימה.

איפה מזמינים פרגולה כזאת?

פרגולות עץ מעוצבות הן בהגדרה פרגולות שהייצור שלהן נעשה בהתאמה אישית בהתאם לדרישות הלקוח. המשמעות היא שאתם רוצים לפנות לגורם מקצועי המתמחה בייצור פרגולות ובעיצוב בעץ, אבל אתם רוצים לוודא שאותו גורם מקצועי יודע לעבוד איתכם בצורה הרמונית, לשמוע את מה שיש לכם להגיד, אך גם לבלום אתכם כשצריך ולכוון אתכם לאן שצריך בהתאם לעקרונות העיצוב המקצועיים.

חברת קרן אור הצללות בע"מ מתמחה בעבודות עץ ובעיצוב בעץ, מציעה מגוון רחב של דגמי פרגולות ישירות מן המדף ואפשרות להזמנת פרגולות עץ מעוצבות בהתאמה אישית על פי דרישת הלקוח ובהנחיה צמודה של צוות מקצועי. לפרטים נוספים בקרו אותנו באתר האינטרנט של קרן אור הצללות בע"מ, או התקשרו אלינו בטלפון 053-2707344.

צור קשר

דילוג לתוכן