פרגולות חשמליות מתכווננות

קרה לכם שישבתם בגינה ופתאום הרגשתם שהאוויר לא זז והייתם רוצים קצת יותר אוויר? קרה לכם שישבתם תחת הפרגולה או הסוכך שהתקנתם אבל השמש דווקא בצבצה מצידו ולא אפשרה לכם לשבת בנחת? אם כן, אז דעו לכם שישנה אפשרות אחת שתאפשר לכם להתמודד עם שני מצבים אלה ועוד הרבה אחרים, ולאפשרות הזאת קוראים פרגולות חשמליות מתכווננות. מה זה בדיוק ומתי זה מתאים? על כך בשורות הבאות.

האנטומיה של הפרגולה

לפני שנסביר על הפרגולה החשמלית, בואו נבחן את האנטומיה הבסיסית של הפרגולה. המדובר בסוכך אופקי (עם הטיה קלה קדימה לצורך ניקוז מי גשמים), שמטרתו היחידה היא לספק לנו הגנה מפני השמש. העניין הוא שהשמש אינה קורנת עלינו בכל עת מאותה זווית, ולאורך היום היא נעה בשמים ממזרח למערב. המשמעות היא, ורבים מכירים זאת מהשמשייה בחוף הים, שישנן שעות ביום במהלכן ייתכן מאוד שהפרגולה לא תוכל לספק לנו את הצל שאנו כה זקוקים לו, מכיוון שהשמש קורנת מזווית חדה מדי. הפתרונות האפשריים הם שניים: התקנת פרגולה ענקית שתכסה שטח גדול יותר משטח הגינה או התקנת פרגולה מתכווננת.

מה זה פרגולה מתכווננת?

פשוטו כמשמעו, פרגולות חשמליות מתכווננות הן פרגולות שניתן להניע אותן, לפרוש, לקפל, באופן מלא או חלקי באמצעות מנוע חשמלי המופעל בלחיצת כפתור. פרגולות אלה מאפשרות לכם לקפל מעט או בכלל את הפרגולה כאשר אתם זקוקים למשב רוח נעים, והן מאפשרות לכם להניע את הסוכך בהתאם לזווית ממנה קורנת השמש. קיפול ופרישה של פרגולה הוא יתרון חשוב שכל בעל פרגולה היה שמח ליהנות ממנו, והאופציה החשמלית היא האופציה היחידה שגם מאפשרת את זה. את הפרגולה ניתן להזמין בשלל מידות ועיצובים ובהתאמה מלאה לשטח אותו אתם רוצים לקרות במרפסת או בגינת הבית.

באתר האינטרנט של קרן אור הצללות בע"מ תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי פרגולות ובהן גם פרגולות חשמליות מתכווננות. אם הרעיון של פרגולה חשמלית נשמע לכם נכון ואתם רוצים לקבל פרטים נוספים על האפשרות הנהדרת הזאת, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 053-2707344.

צור קשר

דילוג לתוכן