פרגולות גגות רעפים

אם ישנו דימוי אחד בולט שעולה במוחו של כל אחד ששומע את המילה פרגולה הרי שזהו גג הרעפים האופייני שמונח על גבי פרגולת עץ מסורתית. פרגולות גגות רעפים הן ללא ספק הפרגולות השכיחות והנפוצות ביותר בישראל, ועל אף שכיום ישנן אלטרנטיבות מצוינות המבוססות על קונסטרוקציות אלומיניום, פרגולת העץ עם גג הרעפים היא עדיין הפרגולה שרבים תופסים אותה כאפשרות המובילה. על מה חשוב להקפיד כשמזמינים פרגולת עץ עם גג רעפים ומהם היתרונות של פרגולת העץ הקלאסית עם דגמי הפרגולות המודרניים? על כך בשורות הבאות.

הדברים שאתם רוצים לוודא כשאתם מזמינים פרגולה מסורתית

פרגולות מסורתיות הוא הכינוי שניתן לאותן פרגולות גגות רעפים, שבאופן קבוע כמעט עשויות מקונסטרוקציה של קורות עץ עבות וגג רעפים אדומים. המדובר בפרגולה חזקה מאוד, יציבה מאוד וכבדה מאוד. המשמעות היא שאת הפרגולה הזאת, מרגע שקובעה במקומה, אי אפשר עוד להזיז אותה. על כן, כאשר אתם מזמינים פרגולה כזאת חשוב מאוד שתוודאו כי גג הרעפים מספק לכם הצללה מלאה בכל שעות היום, גם כשהשמש קורנת בזווית חדה ממזרח או ממערב. את זה אפשר להשיג באמצעות הזמנת פרגולה ששטחה גדול יותר מהשטח אותו היא אמורה להצל. כמו כן, חשוב מאוד לבחון את איכות קורות העץ ולוודא שהן חדשות וטריות לחלוטין, שכן לאורך זמן הן צפויות לעבור תהליך של שחיקה כתוצאה מפגעי מזג האוויר ולכן חשוב שנקודת הפתיחה שלהן תהיה מושלמת.

היתרון הקלאסי של פרגולות גגות רעפים

לפרגולות אלומיניום מודרניות ישנם שורה של יתרונות במקרים רבים הופכים אותן לאופציה הטובה ביותר עבור בתים רבים. יחד עם זאת, לפרגולה המסורתית ישנו יתרון אחד חשוב והוא האווירה. ריח העץ, תחושת העץ ומראה העץ, בשילוב עם הרעפים האדומים, הם אולי התפאורה הטובה ביותר למי שיושב בביתו בלב האספלט ועדיין רוצה להרגיש בטבע. את היתרון הזה אי אפשר לקחת מהפרגולות המסורתיות.

באתר האינטרנט של קרן אור הצללות בע"מ תוכלו ללמוד עוד אודות פרגולות גגות רעפים, ובטלפון 053-2707344 תוכלו לקבל גם מענה על כל שאלה שיש לכם בעניין.

צור קשר

דילוג לתוכן