פרגולות אלומיניום לגינה – על מה ולמה?

אם אתם גרים בבית צמוד קרקע או בדירת גן ויש לכם גינה משלכם או חצר פרטית, אין ספק שנושא פרגולות אלומיניום לגינה כבר עלה אצלכם לא פעם. הפרגולות עשויות האלומיניום הפכו פופולאריות במיוחד, בעיקר בשנים האחרונות, ורבים בוחרים להתקין לא רק פרגולות אלומיניום לגינה הפרטית שלהם, אלא גם פרגולות אלומיניום למרפסת שלהם, גם אם הם גרים בבית משותף. שילובה של פרגולת אלומיניום למרפסת בדירה בבניין מגורים, הוציא את פרגולות האלומיניום מחזקתם הבלעדית של בעלי הבתים או הדירות צמודות הקרקע והפך אותן לנגישות וליעילות לכולם, בלי קשר האם יש להם חצר או גינה או לא. אבל, מאחר ועניין פרגולות אלומיניום לגינה מציע פתרון הצללה שימושי ונוח, הבה נרחיב עליהן קצת יותר את הדיבור.

מהו תפקידן של פרגולות אלומיניום לגינה?

בעלי בתי ודירות צמודות קרקע רבים בוחרים להתקין פרגולת אלומיניום בחצר או בגינת הבית. כשמטרתה של הפרגולה, בראש ובראשונה, היא לספק פתרון הצללה וקירוי שימושי, יעיל ונוח. אולם, לפרגולות אלומיניום במקרה הזה, קיימת גם יתרון נוסף, מאחר והן מהוות ותוספת עיצובית נעימה למראה, המשדרגת את מראה החצר או הגינה. כך, בנוסף ליצירת האווירה החמימה והמזמינה, הפרגולות מצילות עליכם מפני השמש הקופחת או טפטוף הגשם, ומאפשרות לכם ישיבה בחצר / גינה גם בשעות ובימים שבעבר נאלצתם לוותר על הישיבה בחוץ. כאן, בשל התנאים בהם נדרשת פרגולה כזו לעמוד, חשוב מאד, כמובן, לבחון את איכותה של הפרגולה ואת עמידותה לתנאי מזג האוויר השונים.

אז מה צריך לבחון?

כמובן, שהגורם הראשון אותו צריך לבחון, הוא התאמתן של פרגולות אלומיניום לגינה לתנאי האקלים הישראלי. ברור שפרגולות שוויצריות העמידות בפני עומס שלג, למשל, יכולות להיות איכותיות, אבל באותה המידה, גם סביר להניח שהתאמתן לאקלים הישראלי הינה מועטה, ולכן, נצטרך לוותר על תכונותיהן המופלאות העמידות בפני השלג, ולבחור משהו שמתאים יותר לאקלים שלנו בישראל.

חברת קרן אור הצללות בע"מ מתכננת, מעצבת ומייצרת מזה שנים פרגולות מסוגים שונים. אנחנו מלווים כל לקוח לכל אורכה של הדרך, והניסיון המקצועי העשיר שלנו מאפשר לנו לספק לכל לקוח את הפרגולה המתאימה לחצרו, מרפסתו או לגינתו באופן המושלם. ההקפדה שלנו על איכות המוצר, כמו גם על טיב השירות, הופכת אותנו לחברה מובילה בתחום.

צור קשר

דילוג לתוכן