סוככים לגינה – מחיר אינו הדבר היחיד שצריך לעניין אתכם!

בישראל שטופת השמש, גינה או חצר פרטית בבית או בדירת קרקע מהווה יתרון ניכר. ברור למדי, שבכל הזדמנות שתיקרה, ניתן ליהנות מישיבה בגינה שלכם. רק, שבדיוק בגלל אותו אקלים ישראלי, לעיתים קרובות, השהיה בחצר בשמש, שאמורה הייתה להיות תענוג, עלולה להפוך בקלות רבה לסיוט. כן, השמש הקופחת עלולה להרתיע כל אחד, גם אם הוא נמנה על מעריצי השיזוף. סוככים לגינה קבועים ובמיוחד מתקפלים, יכולים לספק פתרון יעיל ומעוצב, שיאפשר לכם למצות את ההנאה מהגינה שלכם במלואה. וכמובן, שכמו בכל נושא, גם בעניין סוככים לגינה, מחיר מהווה קריטריון לא מבוטל בהחלטה הסופית על סוככים לגינה.

סוככים לגינה – מחיר וקריטריונים נוספים

בראש ובראשונה, מטרתם של הסוככים בגינה היא לספק את ההגנה מפני תנאי מזג אוויר שונים. חלק גדול מהסוככים משמשים להצללה ולהגנה מפני קרני השמש, בעוד שקיימים סוככים, שבמקביל, מספקים גם הגנה מפני הגשם. לכן, בעבר, היה חשוב מאד, מלכתחילה, כאשר חיפשתם סוכך, לדעת בדיוק מפני מה אתם צריכים להגן על עצמכם כשאתם יושבים בגינה. כיום, עם השנים, סוככים לגינה הפכו לאלמנט עיצובי לא פחות משהם אלמנט שימושי, ולכן, במרבית המקרים, בצד הפונקציונאליות של סוכך בהגנה מפני גשם או שמש, נבחן העיצוב שלו באספקט של התכתבות עם המראה הכולל של הבית או שילובו בעיצוב הגינה. כך שכיום, כאשר מדברים על סוככים לגינה, מחיר נשען ומתייחס לא רק לנתונים טכניים, אלא הרבה מעבר לכך.

מה עוד חייבים לבחון?

גם לחברה המייצרת ו / או מתקינה את הסוכך לגינה ישנה חשיבות גדולה. זאת מאחר וסוכך קבוע לגינה, לדוגמה, יכול להיות מדהים בנתוניו, אבל אם לא יותקן ויחובר כהלכה, לא רק שלא ימלא את תפקידו, אלא שהוא גם עלול לעוף ברוח ולהוות סכנה לכל מי שנמצא בגינה. כך שגם קריטריון זה צריך להילקח בחשבון.

חברת קרן אור הצללות בע"מ בעלת ניסיון רב שנים בתכנון, ייצור ובהתקנת סוככים לגינה.

צור קשר

דילוג לתוכן