סגירת חורף

להשקיע בגינה או בבניית מרפסת רק כדי לגלות שבקיץ קצת חם לשבת בה ובחורף מאוד קר בשביל ליהנות ממנה, זאת לא ההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לזקוף לצידכם. לפעמים צריך להשקיע עוד טיפה כדי להגיע לרווח הגדול, וכשמדובר על גינה או מרפסת, סגירת חורף היא ההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לעשות למען עצמכם. מהי סגירת חורף? מהם העקרונות שעל פיהם יש לתכנן ולעצב את הסגירה? כמה זה עולה? כל התשובות לכל השאלות, בשורות הבאות.

מה זה בעצם סגירת חורף?

המרפסת שלכם או הגינה שלכם הם המרחבים שמאפשרים לכם ליהנות מהאוויר בחוץ, גם כשאתם לכאורה בתוך הבית. העניין הוא שבמהלך הקיץ, השעות בהן אתם יכולים לשהות במרפסת הן לא כל כך רבות ומתחילות בעיקר לאחר ששקעה השמש, ובחורף קר מדי בכדי אפילו לחשוב על ישיבה בגינה. סגירת חורף היא פרוצדורה של סגירת המרפסת או מקטע מסוים בגינה על מנת ליצור חלל סגור המוגן מפני הקור העז בחורף ולאפשר ישיבה נוחה ונעימה בגינה או במרפסת. יחד עם זאת, בכדי להמשיך וליהנות מהאפקט של ישיבה בגינה או במרפסת, סגירה כזאת חייבת להיות עשויה בעיקרה מזכוכית על מנת שניתן יהיה עדיין ליהנות מתחושת הישיבה בחוץ במקביל לתחושת ההגנה מהקור העז. על פי הצורך ניתן להוסיף גם קירוי אטום לאור כך שבמהלך עונת הקיץ מותירים את הקירוי שמאפשר הנאה מהמרפסת גם בשעות החמות.

כמה עולה לעשות סגירת חורף?

בהזמנת סגירת חורף מחיר הוא פרמטר שנקבע על פי גודל השטח שיש לסגור, הקומה בה ממוקמת המרפסת, שיטת הסגירה וחומרי הגלם בהם נעשה שימוש ותוספות שונות שרוצה הלקוח לשלב בסגירה. בהתאם לכך המחיר ניתן בדרך כלל לפי מטר מרובע אך הטווח הוא רחב מדי בכדי שניתן יהיה להציגו בשורות מעטות אלה.

חברת קרן אור הצללות בע"מ מבצעת סגירות חורף לכל מרפסת ולכל גינה, בכל שטח ובכל קומה. הצוות מקצועי, החומרים באיכות גבוהה והשירות יוצא דופן. פרטים נוספים על האפשרויות השונות של סגירת חורף תוכלו למצוא באתר החברה ובטלפון 053-2707344.

צור קשר

דילוג לתוכן