סגירת חורף למרפסות – האם באמת מדובר רק בחורף?

לעיתים קרובות אנחנו נוהגים לזלזל בחורף הישראלי "אין פה חורף", "יש רק יומיים חורף, השאר – קיץ", "זה חורף זה? היית פעם באירופה בחורף?" – האמת היא, שיש בכך הרבה יותר מאשר רק קצת שמץ של אמת, כי, יחסית לחורף באירופה, למשל, החורף שלנו, הוא בקושי מה שמוגדר כ"סתיו" בחלק גדול מהמדינות. אבל, וכאן מגיע "אבל" גדול, אין זה אומר שמה שיש לנו כאן ומוגדר כ"חורף", אינו מייצר רמה מסוימת של אי נוחות והפרעה למהלך החיים התקין. אנחנו יכולים לראות את אותה אי הנוחות בשלוליות הענק הנקוות בדרכים, וגם, ברמה האישית יותר, בחדירת גשמי החורף למרפסות הפתוחות. אם כך, סגירת חורף למרפסות היא פתרון אפשרי, עבור מי שרוצה להשתמש בכל שטח ביתו, כולל המרפסות הפתוחות, לאורך כל ימות השנה.

כיצד סגירת חורף למרפסות תשמש אתכם בכל ימות השנה?

סגירת חורף למרפסות היא הדרך היעילה ביותר לוודא כי המרפסות שלכם תהיינה רלוונטיות לאורך כל ימות השנה. מעבר לזה, סגירת חורף למרפסת מאפשרת לכם לשמור עליה נקייה, כמו גם מונעת את פגיעת הגשם והרוחות בריהוט ובחפצים הנמצאים בתוכה, גם כאשר יורד מטר עז או שנושבות רוחות המעיפות חפצים שונים. בחלק מהמקרים, האופציה הטובה והיעילה יותר, תהיה התקנת סגירת חורף למרפסת אשר משלבת בתוכה פרגולה מאלומיניום שתשדרג את השימוש במרפסת בכל ימות השנה, ולא רק בימי החורף הסוערים. חומרי הגלים האיכותיים הקיימים כיום והפרגולות שמבוססות עליהם, מאפשרות התקנת פרגולות ומערכות קירוי וסגירה שונות למרפסות ולהתאמתן לשימושכם בכל תנאי מזג האוויר הקיימים. כבתחומים אחרים, גם בתחום סגירת חורף למרפסת, מחיר הוא נגזרת של כל הנתונים הספציפיים של כל פרויקט כזה בנפרד ובפני עצמו.

מי זקוק לסגירת חורף למרפסות?

כפי שניתן להבין מהנאמר, סגירת חורף למרפסות יכולה לספק פתרון טוב לגרים באזורים גשומים במיוחד, אבל, מצד שני, היא גם יכולה להציע פתרון יעיל ושימוש לכל מי שרוצה לעשות שימוש בכל שטח הבית שלו, בלי קשר לאזור בו הוא גר, או לתנאי מזג האוויר השוררים באזורו בכל אחת מעונות השנה. אם, עד כה, נמנעתם משימוש במרפסת בשל החשש כי ציוד או ריהוט הנמצאים בה עלולים להינזק מגשם, שמש או רוח, סגירת חורף למרפסות יכולה לשחרר אתכם מחשש זה לתמיד!

בחברת קרן אור הצללות בע"מ נוכל להציע לכם מגוון רחב של פתרונות לסגירת המרפסות שלכם!

צור קשר

דילוג לתוכן