סגירת חורף אלומיניום

אם אתם נמצאים בתהליך של בחינת האפשרות לבצע סגירת חורף למרפסת או לגינה שלכם, סביר מאוד להניח שנתקלתם בביטוי סגירת חורף אלומיניום. בואו נבהיר את הדברים כבר עכשיו – לא מדובר בסגירה שכל המשטחים שלה עשויים אלומיניום באופן כזה שיוצר חלל אטום לאור, אלא בסגירה שהקונסטרוקציה שלה עשויה אלומיניום ובין פרופילי האלומיניום שמהם היא מורכבת, משולבות זגוגיות עבות שיאפשרו את יצירת אפקט החממה בתוך המרפסת גם במהלך עונת החורף.

למה דווקא מאלומיניום?

סגירת חורף יכולה להיבנות בכמה טכניקות ומכמה סוגים של חומרי גלם. המרכיב המרכזי בסגירה, מעבר למשטחי הזכוכית, הוא הקונסטרוקציה שמחזיקה את הכל. קונסטרוקציה זו יכולה להיות עשויה מעץ או מברזל ולאחרונה יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה של סגירת חורף אלומיניום. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה: פרופילי אלומיניום הם נעימים ומעודנים יותר מברזל אך חזקים כמוהו, הם עמידים יותר מברזל ומעץ בפני פגעי מזג האוויר, הם קלים יותר מברזל ומעץ (קורות עבות) וגם ניתן לעצב אותם בשלל תצורות, לרבות בתצורה של פרופיל בלגי מעוצב ומעודן, הרבה מעבר למה שניתן לעצב ברזל או עץ. סגירת חורף המבוססת על קונסטרוקציית אלומיניום היא סגירה שניתן לשלב בה בקלות רבה גם מנגנונים חשמליים המאפשרים תפעול ושליטה מלאה בקירוי הסגירה באמצעות חשמל. סגירה זו נקראת סגירת חורף חשמלית, היא מאפשרת פתיחה וסגירה של הקירוי בלחיצת כפתור והיא בדרך כלל מגיעה עם סגירות עשויות אלומיניום.

כמה עולה לעשות סגירה מאלומיניום?

סגירת מרפסת או גינה היא פרוצדורה שהעלות שלה נקבעת על פי מספר פרמטרים כמו שטח, קומה, גובה, עיצוב, איכות חומרי גלם וכמובן חומר הגלם המרכזי ממנו עשויה הקונסטרוקציה וסוג הזכוכית. בבחירת האפשרות של סגירת חורף אלומיניום מחיר הוא הפרמטר שכנראה דווקא יתמוך באפשרות של אלומיניום מהסיבה הפשוטה שמדובר בקונסטרוקציה שהיא זולה יותר מקונסטרוקציית עץ שמהווה כיום את האלטרנטיבה המרכזית לסגירות חורף (המדובר בקורות עץ עבות ויקרות). כשמשקללים הכל יחד, קשה למצוא סיבה שלא לבחור בגרסת האלומיניום.

חברת קרן אור הצללות בע"מ מציעה מגוון רחב של פתרונות הצללה, סוככים וסגירות חורף, ובכלל זה מציעה סגירת חורף אלומיניום עם אפשרות לבחירה משלל דגמי מדף או בהתאמה אישית מלאה על פי העדפות הלקוח. באתר האינטרנט של החברה תוכלו למצוא את הדגמים המרכזיים שלנו ואם תתקשרו אלינו בטלפון 053-2707344 נשמח להציג בפניכם גם את האפשרויות הרבות האחרות שאינן מופיעות באתר.

צור קשר

דילוג לתוכן