דקים מעץ במרכז

אין ספק כי כל בית או דירה צמודת קרקע יכולים להיראות טוב יותר בזכות דק איכותי מעץ, שיוסיף למבנה את המראה היוקרתי שאליו אתם מכוונים. יחד עם זאת, בבניית דקים מעץ במרכז (או בכל מקום אחר בארץ), ישנן מספר נקודות אליהן כדאי לשים לב, על מנת להבטיח שהפרויקט שלכם אכן יסתיים באופן המוצלח ביותר.

מה חשוב לזכור בעת בניית דקים מעץ במרכז?

הרכיב הראשון אותו יש לקחת בחשבון, הוא, כמובן, סוג העץ שישמש בבניית הדק. בחירה זו יכולה להיות מושפעת מגורמים סביבתיים (למשל, קרבה לים המשפיעה על רמת הלחות והמלח באוויר) או מגורמים פרטניים אישיים שלכם (לדוגמה, כמות התחזוקה השוטפת שבכוונתכם או ברצונכם להשקיע בשימור מצב הדק). חשוב מאד לזכור, כי כל סוגי העצים המשמשים לבניית דק דורשים תחזוקה שוטפת, אולם תדירותה שונה בין הסוגים השונים! הרכיב השני, הוא, באופן טבעי, המחיר. כולנו עובדים במגבלות תקציב מסוים, ותמיד, נעדיף לעשות עסקאות המוגדרות לנו כ"משתלמות" ולזכות בתמורה הטובה ביותר לכספנו. פה, חשוב לזכור שלסוגי העץ האיכותיים והעמידים יותר, ישנו אורך חיים ארוך יותר. כך שבעוד העצים האיכותיים פחות ידרשו השקעה מרובה ואף, בשלב מסוים, עלולים להפוך לבלתי שמישים, עצים איכותיים (ויקרים יותר) יחזיקו מעמד שנים רבות יותר, ולעיתים, אף ידרשו פחות מאמץ בתחזוקה.

 

החברה המרכיבה את הדק – לא פחות חשוב!

רכיב חיוני בהצלחתו של פרויקט כזה, הוא ניסיונה ואמינותה של החברה המבצעת אותה. כן, כמובן, אתם יכולים לנסות לעשות זאת במו ידיכם ובעצמכם… אבל, אנחנו מניחים, שכאשר מדובר בדק, הנמצא בחזית המבנה, ובמקרים רבים, הוא הדבר הראשון אותו רואה מי שמגיע אליכם, חשוב לכם כיצד הוא נראה, וחשוב לכם, לא פחות מכך, שהוא יהיה עמיד דיו כדי לשרת אתכם לאורך שנים רבות. ניסיון, אמינות ושירות קשוב, יכולים להבטיח לכם שהפרויקט הזה יושלם בהצלחה!

חברת קרן אור הצללות בע"מ הינה חברת בעלת ניסיון רב בבניית דקים מעץ במרכז ובאזורים נוספים ברחבי הארץ.

צור קשר

דילוג לתוכן