בניית דקים ופרגולות

סדקים, דפורמציות של לוחות העץ, שחיקה מואצת או ריקבון מוקדם – כל אלה הן נקודות תורפה של פריטי עץ הממוקמים באוויר הפתוח ונותרים חשופים לפגעי מזג האוויר. על כולם אפשר כמובן להתגבר אבל כשאתם מחפשים בית עסק בתחום של בניית דקים ופרגולות, אתם רוצים לוודא שעומד מולכם מומחה שמכבד את עצמו ואת המקצוע שלו ומתחייב לסטנדרטים הגבוהים ביותר, פשוט בכדי שאתם לא תצטרכו להתמודד עם אף אחת מנקודות התורפה הללו.

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.מה יכול להשתבש בדק או בפרגולה שלכם?

עץ הוא פריט שברירת המחדל שלו היא הטבע, אלא שבמצב ברירת המחדל שלו העץ נטוע באדמה וממשיך לצמוח. מרגע שכרתנו את העץ, הוא הופך לחפץ דומם שחשוף לשלל פגעים אפשריים שיכולים להשפיע עליו. על פגעים אלה אפשר בהחלט להתגבר אבל צריך להיות רצון לכך וצריכה להיות מוכנות להשקיע את המאמץ הנדרש ואת המשאבים הנדרשים על מנת להתגבר עליהם. בהזמנת דק למשל, אם לא הזמנתם מאיש המקצוע הנכון, אתם עלולים להיסחף אחרי המודל הזול ביותר מבלי שאיש המקצוע יזהיר אתכם מפני רגישותו לדפורמציות לאורך זמן, מבלי לדעת האם העץ הוא טרי או שהוא רק מכוסה בשכבת צבע יפה ומבלי לדעת האם העץ עבור טיפול שיימנע ריקבון מואץ שלו בהמשך. ישנם דברים רבים שיכולים להשתבש בדק או בפרגולה שלכם, אבל הם ממש לא חייבים להשתבש אם עושים את הדברים נכון.

מומחים בבנייה של דקים ופרגולות

התהליך של בניית פרגולות ודקים הוא תהליך שצריך לקחת בחשבון את התקציב שלכם אבל הוא חייב להישען על סטנדרטים גבוהים המתייחסים לשיקולי עיצוב, מרחב, אווירה, תנאים סביבתיים, קרינת שמש, עומס וכדומה. כל אלה הם שיקולים שחייבים להילקח בחשבון ואכן נלקחים בחשבון על ידי המומחים לעץ.

חברת קרן אור הצללות בע"מ מתמחה בשלל עבודות עץ למרחבי חוץ ובכלל זה גם בניית דקים ופרגולות. אם חשובה לכם לא רק האסתטיקה אלא גם שרידות הדק והפרגולה שלכם לאורך עשורים, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 053-2707344 או היכנסו לאתר האינטרנט שלנו וצרו קשר משם.

צור קשר

דילוג לתוכן